WIZYTY  DUSZPASTERSKIE 2023/2024

czwartek, 28 grudnia od godz. 16.00: ulice Polna, Nila, Kombajnowa i Tramwajowa
od godz. 18.30: ulica Pałucka

piątek, 29 grudnia od godz. 16.00: ulice Rolnicza (numery parzyste), Grudziądzka
(za cmentarzem CKII) i Traktorowa
od godz. 18.30: ulice Zacisze i Sucha

sobota, 30 grudnia od godz. 14.00: ulice Rolnicza (numery nieparzyste), Piwnika, Strehla i Niepokólczyckiego

wtorek, 2 stycznia od godz. 16.00: ulice Elektryczna, Gazowa, Techniczna, Maszynowa
od godz. 18.30: ulica Orląt Lwowskich

środa, 3 stycznia od godz. 16.00: ulica Żwirki i Wigury (numery od 75 do 83a)
od godz. 18.30: ulica Grudziądzka 115

czwartek, 4 stycznia 
od godz. 16.00: ulica Żwirki i Wigury od nr 27 do skrzyżowania
z Legionów (dwie strony), -ul. Zamenhofa
od godz. 18.30: ulica Czecha

piątek, 5 stycznia od godz. 16.00: ulica Lotników
od godz. 18.30: ulica Lotników klatka 19a

sobota, 6 stycznia od godz. 14.00: ulica Kozacka (numery nieparzyste od 5 do 15)

niedziela, 7 stycznia od godz. 14.00: ulica Kozacka (numery parzyste od 10 do 46)

poniedziałek, 8 stycznia od godz. 16.00: ulice Kozacka (numery parzyste od 48 do 64) i św. Faustyny
od godz. 18.30: ulica Kozacka 66

wtorek, 9 stycznia od godz. 16.00: ulica Koniuchy (numery nieparzyste od 7 do 17)
od godz. 18.30: ulica Koniuchy – stara zabudowa

środa, 10 stycznia od godz. 16.00: ulica Koniuchy (numery nieparzyste od 19 do 31b)
od godz. 18.30: ul. Grabowskiego

czwartek, 11 stycznia od godz. 16.00: ulica Legionów 212-216
od godz. 18.30: ulica Legionów (numery nieparzyste od 99 do 119)

piątek, 12 stycznia od godz 16.00: ulice Legionów 218, Wspólna, Spółdzielcza i Filtrowa
od godz. 18.30: ulica Steinbornów

sobota, 13 stycznia od godz. 14.00: ulica Legionów (numery nieparzyste od 121 do 151) i blok 165

niedziela, 14 stycznia od godz. 14.00: ulica Legionów (numery nieparzyste od 167 do 173) oraz domki po stronie parzystej przed szkołą i za zajezdnią

poniedziałek, 15 od godz. 16.00: ulica Długa 47-51
od godz. 18.30: ulica Długa klatka 51e

wtorek, 16 stycznia od godz. 16.00: ulica Długa – numery parzyste oraz numery nieparzyste od 1 do 45
od godz. 18.30: ulica Długa klatka 23d

środa, 17 stycznia od godz. 16.00: ulica Kaliskiego bloki od 1 do 7
od godz. 18.30: ulica Kaliskiego – domki (numery parzyste) i nr 11

czwartek, 18 stycznia od godz. 16.00: ulica Harcerska 1a-d i cały blok 3 oraz Harcerska 12
od godz. 18.30: Harcerska klatka nr 1

piątek, 19 stycznia od godz. 16.00: ulica Harcerska 5, 7 i 9 oraz Harcerska 14
od godz. 18.30: ulica Harcerska klatka 9c

sobota, 20 stycznia od godz. 14.00: ulica Harcerska 16
niedziela, 21 stycznia od godz. 14.00: ulice Bartkiewiczówny – strona parzysta strona nieparzysta od 89 do 93; św. Andrzeja Boboli – domki za ul. Bartkiewiczówny (56-74 i 65-81) i blok76

poniedziałek, 22 

od godz. 16.00: ulice Bartkiewiczówny – strona nieparzysta od 81 do 87 oraz Św. Andrzeja Boboli – pozostała część (domki 22-38 oraz bloki 33,35,39,41,49 i 44)
od godz. 18.30: ulica Bartkiewiczówny – domki strona nieparzysta

wtorek, 23 stycznia od godz. 16.00: ulice Szosa Chełmińska od 142 do 146a, od 154c do 158a i od 168 do 176a oraz Moczyńskiego – domki
od godz. 18.30: ulica Moczyńskiego 1 i 4

środa, 24 stycznia od godz. 16.30 – ulice Szosa Chełmińska 160 i 162 oraz Drzewieckiego
od godz. 18.30: ulica Drzewieckiego 10 i 10a

czwartek, 25 stycznia od godz. 16.00: ulica Mohna
od godz. 18.30: ulica Mohna – do ul. Długiej

piątek, 26 stycznia od godz. 16.00: ulice Popiela i Wybickiego
od godz. 18.30: ulica Konfekcyjna

sobota, 27 stycznia od godz. 14.00: ulice Rusa i Lecha

niedziela, 28 stycznia od godz. 14.00: kolęda dodatkowa