Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Zwykła

1. W sobotę, 4 lutego zakończyliśmy w naszej parafii tegoroczną wizytę duszpasterską z błogosławieństwem kolędowym. Przebiegła ona w sposób tradycyjny (jak przed pandemią do roku 2020). Odwiedziliśmy ponad 2 108 mieszkań (2871 w roku 2020), tj. ok. 37% ogółu mieszkań, jakie są na terenie naszej parafii. Ta statystyka wskazuje, że powoli wracamy do „normalności” sprzed okresu pandemicznego. Wszystkim, którzy się z nami (duszpasterzami) z okazji kolędy spotkali na wspólnej modlitwie, słuchaniu Słowa Bożego składamy serdeczne i gorące Bóg zapłać. Dziękujemy za obecność, za zainteresowanie się sprawami naszej parafii, za świadectwo wiary, za przyjęcie upomnienia braterskiego, za wszelkie ofiary na rzecz parafii i Domu Pomocy „Samarytanin”. Dziękujemy także tym osobom, które z różnych przyczyn nie przyjęły kolędy, a swoją ofiarę złożyli przez wpłatę na konto bankowe lub przekazali ją w innej formie. Niech wszelkie dobro Pan Bóg wynagrodzi swoją łaską i błogosławieństwem. Szczęść Boże!
Na parafię zebraliśmy: 86 475 zł.
Na „Samarytanina” zebraliśmy: 12 110 zł.
2. Powoli zachęcamy do przekazywania 1,5 % podatku dochodowego na nasze wspólne dobro, jakim jest „Samarytanin”.
3. W sobotę, 18 lutego o godz. 10.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie młodzieży, która 9 marca otrzyma Sakrament Bierzmowania. Obecność kandydatów obowiązkowa!
4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, za materialne wsparcie klasztoru Sióstr Karmelitanek w Łasinie (3492 zł). Bóg zapłać za ofiary na dofinansowanie kosztów ogrzewania (7 208 zł).
5. Zachęcamy do nabywania i lektury najnowszego numeru tygodnika „Niedziela”.

Wszystkich uczestników liturgii w naszym Sanktuarium pozdrawiamy i życzymy, by Król Miłosierdzia błogosławił na w realizacji radykalizmu ewangelicznego!