Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedziela Zwykła

1. Przypominamy, że w czasie wakacji porządek nabożeństw w niedzielę według cyklu letniego (bez Mszy św. o godz. 12.00 w kaplicy i o godz. 15.00).
2. Dzisiaj comiesięczny Apel Jasnogórski w intencji papieża Franciszka po Mszy św. o godz. 20.00 (ok. 20.40). Serdecznie zapraszamy.
3. Nabożeństwo fatimskie w sierpniu w piątek (19.08) w 105. rocznicę objawień.
4. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy użyczyli noclegów pielgrzymom z Grudziądza. Pielgrzymom towarzyszymy naszą modlitwą, zwłaszcza przez udział w mini-pielgrzymce w poszczególnych kościołach stacyjnych. W piątek, 12 sierpnia pielgrzymi osiągną swój cel – Jasną Górę.
5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i wspieranie funkcjonowania parafii i Domu Pomocy „Samarytanin”. Po Mszach św. zbiórka pieniężna do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W przyszłą niedzielę comiesięczna kolekta inwestycyjno-remontowa.
Kolekta z 31 lipca: 4 871 zł.
Dziękujemy za ofiary z okazji poświęcenia pojazdów (25 lipca) na rzecz MIVA Polska: 830 zł.
6. Polecamy tygodnik „Niedziela”.

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników dzisiejszej liturgii. Niech nasz udział we Mszy św. będzie wyrazem naszej czujności i wlewa w nasze serca jak najwięcej ufności w Boże Miłosierdzie!

Miesiąc lipiec w księgach metrykalnych:

Chrzest święty:
Marek Seniw,
Filip Dembowski,
Bruno Walczak,
Anna Cegiełka,
Jan Fijałkowski,
Liliana Solecka,
Leon Rutkowski.

Pogrzeby:
+ Bogumiła Piasecka, l. 77
+ Barbara Żółtowska, l. 70 
+ Maria Winnicka, l. 75 
+ Lechosława Nowakowska, l. 79
+ Mirosława Żak, l. 70 z ul. Kaliskiego.