Klienci Rossmanna sami zdecydują komu pomogą
Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od 13 marca klubowicze Rossmanna będą mogli wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,4 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju.
Tradycyjnie na początku roku pracownicy Rossmanna wskazali organizacje w swoich regionach, którym ich zdaniem warto pomóc. Są to m.in. domy dziecka, samotnej matki, hospicja czy schroniska dla zwierząt. Od 13 marca na naszej stronie rossmann.pl/pomagamy będzie dostępna lista wszystkich organizacji biorących udział w tegorocznej, czwartej już edycji „Pomagamy jak umiemy”.
Już od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL zbierali na swoich kontach punkty. Teraz będą już mogli wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której pod koniec naszej akcji przekażą zgromadzane punkty. Rossmann zamieni te punkty na produkty: pieluchy, środki czystości, karmę. Na wybór organizacji charytatywnych klienci mają czas do 3 kwietnia.
Jeśli ktoś przystąpi do Klubu Rossmann po 13 marca – nic straconego: będzie miał pełne 3 tygodnie na to, by wybrać „swoją” organizację. Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekażemy jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.
Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. 31 października zakończymy zbieranie punktów. Wtedy będziemy mogli podać jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. Zamienimy je na dostępne w naszych drogeriach produkty. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty.

 
 
dzień dobry
poniższy tekst  wskazuje nasz Ośrodek
dziękuję i pozdrawiam
Ewa Grajkowska
 
Ośrodek Parafialny „SAMARYTANIN” w Toruniu
prowadzony przez Parafię Rzymskokatolicką pw. Miłosierdzia Bożego i św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Toruniu został zakwalifikowany do tegorocznej edycji programu Rossmann Pomagamy jak umiemy.
Dzięki pomocy pracowników Rossmann i klientów, pod koniec roku 2020  firma przekaże darowiznę rzeczową dla „SAMARYTANINA”. 
Od 13.03.2020 r.
uczestnicy Klubu Rossmann (aplikacja RossmannPL) będą mieli 21 dni na wskazanie, której organizacji będą przekazywać swoje punkty CSR . Stąd też prośba o wybór SAMARYTANINA, dla którego punkty CSR zbierane są  do 31.10.2020r. przez klientów w punkcie zakupów w drogeriach Rossmann.
Będziemy wdzięczni za każdy punkt.
Ewa Grajkowska
dyrektor
Ośrodka Parafialnego „SAMARYTANIN”