top2.jpg
Szczęść Boże wszystkim odwiedzającym naszą stronę WWW!!   piątek, 24 październik 2014
Strona Główna
Inf.o plikach cookie
Z życia Parafii
Duszpasterze
Siostry MB Miłosierdzia
Msze Święte
Nabożeństwa
Sakramenty
Historia
Patronka
Wyszukiwarka
Dane adresowe
Lokalizacja
Ognisko Parafialne
Ankieta
.
CZYTAJ GAZETKĘ
.
Św. Jan Paweł II
Nie lękajcie się
Słowo wstępne
Amen
Testament
Ciekawe linki
.
.
Galeria Zdjęć
Film - Boże Ciało 2010
Strona Główna arrow Duszpasterze
Duszpasterze Drukuj E-mail

 

PROBOSZCZ PARAFII

Ks. Prałat Stanisław Majewski

-Prałat Honorowy Jego Świątobliwości,
-Kapelan Honorowy Jego Świątobliwości,
-Kanonik Gremialny Kapituły Katedralnej Toruńskiej,
-Dziekan Dekanatu Toruń II,
-Ekonom Diecezjalny,
-Dyrektor Wydziału Ekonomicznego Kurii Diecezjalnej Toruńskiej,
-Członek Kolegium Konsultorów,
-Członek Rady Kapłańskiej,
-Członek Rady Ekonomicznej,
-Członek Komisji ds. Zarządu Majątkiem Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu,
-Skarbnik Funduszu Obrony Życia Diecezji Toruńskiej,
-Członek Rady Zarządzającej Funduszu Duszpasterskiego Diecezji Toruńskiej,
-Przewodniczący Komisji Rewizyjnej dla CARITAS Diecezji Toruńskiej,
-Dyrektor Ośrodka "Cyrenejczyk"

- ur. w 1955 r.
- Święcenia kapłańskie: 25.05.1980 r.
- Mianowany Proboszczem: 1.05.1990 r.
(delegowany do parafii od 12.03.1989 r.)

 

 


WIKARIUSZE

 
ks. Andrzej Jakielski mgr teologii
- ur. 1975 r.
- Święcenia kapłańskie: 19.06.1999 r.
- W parafii od: sierpnia 2010 r.



ks. Antoni Kwiatkowski, mgr teologii                                                                   
- ur. 1964 r.
- Święcenia kapłańskie:  14.05.1989 r.
- W parafii od: kwietnia 2013 r.



ks. Karol Rafalski, mgr lic. teologii                                                                   
- ur. 1984 r.
- Święcenia kapłańskie:  20.06.2009 r.
- W parafii od: 1 września 2013 r.



ks. Dawid Koncicki, mgr teologii                                                                   
- ur. 1986 r.
- Święcenia kapłańskie:  18.06.2011 r.
- W parafii od: 24 sierpnia 2013 r.


ks. Maciej Kępczyński, mgr teologii 
- Święcenia kapłańskie:  14.06.2014 r. 
- W parafii od: 12 lipca 2014 


KSIĄDZ REZYDENT

Ks. dr Józef Dębiński, dr historii
- ur. w 1951 r.
- Święcenia kapłańskie: 1.06.1975 r.

Ks. Prałat prof. dr hab. Jan Perszon
Dziekan Wydziału Teologicznego UMK
- ur. w 1958 r.
- Święcenia kapłańskie: 1983 r.


KSIĄDZ SENIOR

śp. Ksiądz kan. Edmund Jastak
- ur. 2.05.1911 r.
- Święcenia kapłańskie: 9.07.1945 r.
- zm. 23.06.2000 r. w Godzinie Miłosierdzia Bożego
- pochowany w krypcie naszego kościoła


WCZEŚNIEJ W PARAFII PRACOWALI:

ks. Zbigniew Zybel
ur. w 1959 r.
Święcenia kapłańskie: 17.05.1986 r.
W parafii pracował: od 1.07.1990 r. do 30.06.1991 r.

ks. Daniel Adamowicz
ur. w 1961 r.
Święcenia kapłańskie: 22.05.1988 r.
W parafii pracował: od 1.07.1991 r. do 30.06.1995 r.

ks. Władysław Fedorczyk
ur. w 1966 r.
Święcenia kapłańskie: 25.05.1991 r.
W parafii pracował: od 1.07.1991 r. do 21.08.1996 r.

ks. Piotr Kociniewski
ur. w 1968 r.
Święcenia kapłańskie: 24.06.1995 r.
W parafii pracował: od 1.07.1995 r. do 31.08.1998 r.

ks. Ryszard Domin
ur. w 1961 r.
Święcenia kapłańskie: 17.05.1986 r.
W parafii pracował: od 1.09.1996 r. do 7.09.1999 r.

ks. Paweł Kubasik
ur. w 1973 r.
Święcenia kapłańskie: 13.06.1998 r.
W parafii pracował: od 1.07.1998 r. do 1.07.2001 r.

ks. Piotr Rutkowski
ur. w 1967 r.
Święcenia kapłańskie: 19.06.1993 r.
W parafii pracował: od 1.08.1999 r. do 15.07.2001 r.

ks. Mariusz Talkowski
ur. w 1967 r.
Święcenia kapłańskie: 06.06.1992 r.
W parafii pracował: od 1.07.1997 r. do 23.06.2003 r.

ks. Grzegorz Pszeniczny, mgr teol.
ur. w 1964 r.
Święcenia kapłańskie: 25.05.1991 r.
W parafii pracował od: 20.08.2001 r. do 01.07. 2005 r.

ks. Szymon Chachulski, mgr teol.
ur. w 1975 r.
Święcenia kapłańskie: 17.06.2000 r.
W parafii pracował od: 1.07.2000 r. do 31.08.2006 r.

ks. Andrzej Kowalski, mgr teol.
ur. w 1978 r. w Grudziądzu w par. św. Krzyża
Święcenia kapłańskie: 21.06.2003 r.
W parafii pracował od: 01.07.2003 r. do 31.08.2006 r.

ks. Tomasz Drzymalski, mgr teol.
- ur. w 1976 r.
- Święcenia kapłańskie: 16.06.2001 r.
- W parafii pracowal od: 15.07.2001 r.
do 23.08.2007 r.

ks. Wojciech Siemiątkowski, mgr teol.
ur. w 1973 r.
Święcenia kapłańskie: 13.06.1998 r. 
W parafii pracował: od 25.08.2005 r. do 23.08.2008 r.

ks. Marek Żuchowski, mgr teol.
- ur. w 1981.r. .
- Święcenia kapłańskie: 24.06.2006 r.
- W parafii pracował: od: 25.07.2006 r. do 23.08.2010 r.

ks. Marek Januszewski, mgr teol.
- ur. w 1979 r.
- Święcenia kapłańskie: 24.06.2006 r.
- W parafii pracował od: 25.07.2006 r. do 23.08.2010 r.

ks. Paweł Sobociński, mgr teol.
- ur. w 1983.r.
- Święcenia kapłańskie: 21.06.2008 r.
- W parafii pracował od: 21.07.2008 r. do 23.08.2010 r.

ks.  Mirosław Gierko, mgr lic. teologii
- ur. 1976 r.
- Święcenia kapłańskie:  16.06.2001 r.
- W parafii od: 24.08.2010 r. do sierpnia 2011

ks.  Marcin Lisiński, mgr teologii
- ur.  1980 r.
- Święcenia kapłańskie:  19.06.2004 r.
- W parafii od: 24.08.2010 r. do sierpnia 2011

ks. Waldemar Konczalski, mgr teologii
- ur. w 1979.r.
- Święcenia kapłańskie: 25.06.2005 r.
- W parafii od: 25.08.2007 r. do grudnia 2012 r.

ks. Krzysztof Foligowski, mgr lic. teologii                                                                   
- ur. 1982 r.
- Święcenia kapłańskie:  08-06-2006 r.
- W parafii od: 27 sierpnia 2011 r. do 26 sierpnia 2013 r.

ks.  Robert Fabian, mgr lic. teologii 
- ur. w 1972 r.
- Święcenia kapłańskie: 16-06-2001r.
- W parafii od: 27 sierpnia 2011 r. do 2013 r.


Watykan
Episkopat Polski
Diecezja Toruńska
Biblia Tysiąclecia
SAMARYTANIN
.
Goście
Aktualnie jest 22 gości online
Poszukiwarka
Ciekawe Strony
Relikwia Św. JPII
SRKDTn
Tygodnik NIEDZIELA
Tygodnik DROGA
KAI
Radio Maryja
TV TRWAM
Mateusz
Akcja Katolicka
KSM
Dobry Pasterz
PSMS
Faustinum
Filmy z Diecezji